Ana Sayfa
Hakkımızda
Animasyon
Organizasyon
Süsleme
Referanslarımız
Bize Ulaşın
 
   
   

 

Kum Boyama Üretim & Satış

  Kum Boyama, mevcut şekillerin üzerinde bulunan parçaların teker teker kaldırılarak renkli kumlar yada sim yardımı ile renklendirilebilen resim panolarıyla değişik bir aktiviteyi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

  Mevcut şeklin üzerinde bulunan parçaların teker teker kaldırılarak renkli kumlar yardımı ile renklendirilebilen resim panosu
Kartonun alt zemini yapışkanlı olup koruyucu kısım siyah çizgilerden kesiktir,kolayca cıkarılabilir. Çıkarılan kısımın üzerine renkli kum tanecikleri dökülerek alt zemine yapışması ve renklenmesi sağlanır. Kesik parçaların hepsi renklenince çalışmanızı istediğiniz yere asabilirsiniz

  Setlerin içlerinde 10 adet kum peketi ve 1 adet kürdan ile birlikte asma poşeti ve 1 adet boyama kartı mevcuttur

kum boyama üretim ve satış
kum boyama kum boyama üretim satış
kum boyama üretim satış kum boyama

Kum Boyama Kartları & Boyama Kumu

Kum boyama kartları 4 ayrı katmanın bir araya gelmesiyle oluşturulur. İlk katman kum ile boyanmak istenilen figürü gerebileceğiniz ve aynı zamanda kum ile boyama işlemine başlamadan önce çıkartılan bölgedir. 2. katman ilk bölümün çıkartılmasıyla karşımıza çıkan zemini yapışkanlı bölümdür. Boyama kumları bu bölünün üzerine dökme yöntemiyle yapışır ve boyanmış olur. 3. & 4. katmanlar kartonların özel yöntemler ile birbirine yapıştırılması ve ilk katmanlara kalınlık kazandıran bölümdür. Boyama kumu özel tekniklerle hazırlanmış ve içerisinde sağlığa zaralı hiçbir madde kullanılmayan doğal renklendiricilerle hazırlanmış ve boyama kartlarının boyanmasını sağlayan özel bir kumdur.

 

Kum Boyama Bayilik, Üretim & Satış

Firmamız Kum Boyama Kartları & Kum Boyama Kumu'nun üreticisidir. Artan ürün çeşitimiz ve gelişen stand tasarımlarımızla sektörümüzde öncü olmayı hedefliyoruz ve sektörümüzdeki birçok firmaya nazaran hava parası, stand alma zorunluluğu, bayilik veya isim bedeli gibi çeşitli isimler altında sizlerden ek ücretler almıyoruz aksine bayilik vermek için elimizden geldiğince maliyetleri düşürüp bayilerimizin kazancını arttırmak için çalışıyoruz. Yeni şube açılışlarında bayilerimize ek destekler sağlıyoruz.
kum boyama

  Kum boyama aktivitemizi isterseniz reklam aracı olarakta kullanabilirsiniz.

  İsteğiniz doğrultusunda özel hazırladığımız formlar üzerine anaokulu adı, alış-veriş merkezi isimleri yazılabilmektedir.

Bu site İzmir Organizasyon'a ait olup kullanılan fotoğraflar tarafımıza aittir.

www.izmirorganizasyon.com  - [email protected]